Mimar Sinan Mahallesi Siemens Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi | İstanbul Bosch Servisi

Mimar Sinan Mahallesi Siemens Servisi

1995 senesinden itibaren hem beyaz eşya hem de kombi Servisleri olarak 21 yıldan fazla süredir tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde beyaz eşya kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekteyiz. . Ancak herhangi bir sebepten dolayı kombinize veya beyaz eşyanıza ait yedek parçalarını firmadan orijinal temin etmekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde 24 saati bize acil servis telefonu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz mümkün olduğunca en kısa süre içerisinde size ulaşacak ve en iyi şekilde hizmet verecektir. Mimar Sinan Siemens Servisi Müşteri memnuniyeti garantili hizmet veren beyaz eşya servisimiz sizlere en iyi kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Evlerimizde genelde çamaşır makinası, buzdolabı çamaşır makinası, kurutma makinası kombi klima , bulaşık makinası ve dahilinde ankastre ürünler bulunmaktadır . Eşyalarınızı kullanım talimatlarına göre kullanınız ki garanti kapsamına girsin. Bölge Servisimiz yetkili servis değildir.

İstanbul içinde her semt ve mahalleye, her marka kombiler için verdiğimiz, tamirat, bakım ve temizlik gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kabul edilen ödeme yöntemi ise nakittir.

Mimar Sinan Üsküdar Siemens Servisleri

Yorumlar

 • John Doe

  Serkan BEY

  29 Aralık 2016, 22:40

  Yorum süper

 • John Doe

  Sezen AKSU

  30-07-2016

  Blog kurmasını Bilmeyen ve Para sıkıntısı çeken arkadaşlara yararlı bir bilgilendirme olmuş.Eline Sağlık

Yorum Bırak